O nasMiesięcznik Wegetariański Świat i jego bezmięsne strony www.wegetarianski.pl to jedyne na naszym rynku wydawniczym ogólnopolskie pismo podejmujące tematykę wegetariańską. Zostało założone w 1994 roku przez Agnieszkę Olędzką.

Adresowane jest do czytelników dbających o zdrowie i pragnących żyć w harmonii z Naturą. Także do osób otwartych na alternatywne spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość i wybierających pozytywne myślenie.

Stworzyliśmy niekomercyjne pismo sprzyjające ludziom i traktujące ludzi jako osoby, a nie tylko konsumentów reklam. Doradzamy jak stawiać pierwsze kroki na wegetariańskiej ścieżce, prezentujemy sylwetki ludzi wybitnych, mądrych czy po prostu indywidualistów. W każdym numerze znajdują się następujące działy: lekarz radzi (współpracuje z naszą redakcją już ponad 20 polskich lekarzy i kilku zagranicznych), wywiady, warto przeczytać i warto posłuchać, czyli informacje o ukazujących się książkach, kasetach, płytach, tłumaczenia ze światowej prasy wegetariańskiej, podawane przez światowe centra medyczne nowości dotyczące leczenia i zachowania dobrego zdrowia, a także naturalna kosmetyka, zdrowa żywność i prawa zwierząt.

Od 10 lat organizujemy wczasy wegetariańskie, a także okazjonalne spotkania - warsztaty z interesującymi osobami. Wokół pisma i innych inicjatyw, które podejmujemy, tworzymy krąg osób zainteresowanych tym stylem życia.

Przyłącz się do nas.


- [str. główna] - [jak się przygotować] - [przebywanie na głódówce] - [głodówka w religiach] - [znani o głodówkach] - [fragment dziennika] - [wychodzeniez głodówki] - [kartki z poprzednich głodówek] - [pytania i wątpliwości] - [o nas] - [zaproszenie na głodówkę] - [zgłoszenia] - [zaproszenie na odchudzanie] - [polecane artykuły] - [kontakt] -