Rezerwacje/Regulamin

Rezerwację prosimy zgłaszać e-mailem:
wegetarianski@wegetarianski.pl

W zgloszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska, miasta zamieszkania oraz daty urodzenia (w przypadku głodówki).

Wpłaty zadatku:

Po dokonaniu mailowej rezerwacji prosimy oczekiwać na potwierdzenie jej przyjęcia. Jeśli będą wolne miejsca dostaną Państwo informację zwrotną, po której należy w ciągu 5 dni wpłacić zadatek, w wysokości 500 zł, aby zgłoszenie nie zostało anulowane. Wpłata zadatku jest potwierdzeniem zajęcia miejsca na imprezie.
Pozostała kwota płatna będzie w dniu zameldowania się w ośrodku.
W przypadku rezygnacji zadatek nie jest zwracany.
Zadatek może być zwracany w przypadku zdarzeń losowych: nagłej choroby uniemożliwiającej uczestnictwo (zaświadczenie lekarskie), np złamanie kończyny, śmierci członka rodziny. Zadatek może być też przekazany na rzecz innej osoby wskazanej przez rezygnującego.


Po zarezerwowaniu miejsca do uczestników będziemy wysyłać informację dotyczącą zadatku i numer konta, na który należy go wysłać.

Będziemy też wysyłać Powiadamiacze mówiące o tym jak się przygotować, co z sobą wziąć, a co lepiej pozostawić w domu, jak dojechać itp.


- [str. główna] - [jak się przygotować] - [przebywanie na głódówce] - [głodówka w religiach] - [znani o głodówkach] - [fragment dziennika] - [wychodzeniez głodówki] - [kartki z poprzednich głodówek] - [pytania i wątpliwości] - [o nas] - [zaproszenie na głodówkę] - [zgłoszenia] - [zaproszenie na odchudzanie] - [polecane artykuły] - [kontakt] -